hlavní choreografka JAD DC a programová vedoucí DAP

Zuzana „Zizoe“ Veselá

Freestyler, lektor, programová vedoucí DANCE ACADEMY PRAGUE, členka battle crew Left J-Awa, hlavní choreografka JAD DC a profesionální tanečnice v JAD Dance Company. Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce – jazzového muzikanta a maminky – tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip-hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. V jádru se ale cítí jako univerzální tanečnice, kterou baví tanec všestranně a nevyhýbá se jakýmkoli tanečním zkušenostem a experimentům. Její zaměření je především na tvorbu, kreativu a originalitu choreografií všech možných žánrů tance na různých platformách – divadlo, eventy, taneční týmy – soutěže, fashion shows, videoklipy a další.

Na svých lekcích má otevřený a pozitivní přístup ke všem studentům, pokročilým i začínajícím. Protože má velký kolektivní cit a empatii, je schopná předat novým talentům přesně to, co v daném období potřebují, aby rostli čím dál výše. Jejími hlavními českými motivátory a mentory jsou FIDLI – základ a přístup ke street dance a jádru své taneční osobnosti, YEMI AD – zkušenosti a profesionalita a WAHE AKOPJAN – inspirace, učení hloubky kultury a kvalitě pohybu.

Zizoe vyhrála hned několik prestižních battlů jako například house dance na WOD v Berlíně a se svým týmem Brownies vyhrála mistrovství ČR hned 3x po sobě. Zde nejen tancuje, ale je hlavním choreografem. Její sestavy z mistrovství ČR byly oceněny jako nejlepší choreografie soutěže napříč kategoriemi. A to jsou jenom některé z mnoha, MNOHA úspěchů jedné z nejlepších tanečnic v ČR. Více si o ní můžeš přečíst v jejím životopisu níže nebo se podívat na videa z jejích lekcí nebo battlů (videa choreografií najdeš na stránce jejího týmu Brownies) a v neposlední řadě můžeš proklikat také instagram, kde sdílí nejen své taneční momentky, ale také zdokumentovala svojí letní cestu po Asii.


Stáhnout životopis v PDF Stáhnout prezentaci v PDF
House dance class

House dance battle – WOD FINAL WINNER

R&B, Soul class

HIP HOP Battle

Informace

Věk 27
Specializace House & battle
Zajímavost Jedna z nejoceňovanějších tanečnic v ČR.

Trainer Classes