MTV Style

Angeé Svobodová

Jsem člověk, co miluje tanec a hudbu. Musím stále něco dělat, jsem tak trochu workoholik, dlouho nevydržím sedět na jednom místě a nejvíc mě naplňuje něco vymýšlet a tvořit. S tancem jsem začala ve 12 letech v TS Echo Praha (nynější BDS Academy). V New Yorku jsem jako ISVP student vystudovala Broadway Dance Center, kde jsem se věnovala baletu, jazzu, moderně, hip-hopu, street jazzu, dancehallu,… V roce 2008 jsme založili projekt The Freakshow, ve kterém jsem byla nejen členem, ale i choreografem. Tento projekt vlastně vyprofiloval můj nynějši taneční styl, který učím. Od roku 2009 jsem součástí JAD Dance Company by Yemi AD.

2011/2012 jsem absolvovala evropské a australské turné amerického zpěváka Kanye Westa. Participuji také ve virálním flash mob videu Kanye Westa „Dancers in flight“.
Jako choreografka a tanečnice jsem spolupracovala se spoustou zajímavých lidí – například Karel Gott, Victoria, Mista, Ben Cristovao, Gogoosh, Turbo T. Double, Vypsaná fixa, Tonya Graves, Phats and Small, Verona a podílela se na spoustě zajímavých projektů a eventů – opening pražského koncertu Pussycat Dolls, TV show T-Music Dance, spolupráce s DAMU, Český tučnák, Sensation White, Quixiano, KVIFF, Face of The Year, Show Jana Krause, NYE Hilton, Metropole Zličín fashion shows.

V Dance Academy Prague vyučuji MTV style a ráda na svých hodinách uvidím holky i ženy, co se chtějí umět hýbat. Náročnost lekcí přizpůsobuji podle studentů a jsou otevřené každému. Takže pokud tě baví tanec z hudebních videoklipů, nemáš na co čekat. Mrkni do rozvrhu a doraž. Těším se na tebe!

Music video shoot for KATE MATL #mono2stereo #katematl #hanafrisonsova #jadpro #jadayas #angeéchoreo #musicvideo #shooting ?

Fotka zveřejněná uživatelem Angeé Svobodova (@angeesvoboda),

Ciara choreo

Bits from lessons

Informace

Specializace MTV Style
Zajímavost Angeé není jen tanečnice, ale také zpěvačka ve skupině basix.

Trainer Classes